Novinky


14

10

2022

Pracovní příležitost - Vedoucí projektů / Project Manager - ROBOTIKA

Hledáme někoho, koho baví robotika a moderní technologie. V naší firmě tě čeká pestrá pracovní náplň. Hlavní agendou je řízení projektů robotizovaných pracovišť. Úzká spolupráce s týmy konstruktérů a programátorů. Pod tvým vedením budou vznikat nová robotizovaná pracoviště, od první myšlenky až po uvedení do provozu v různých odvětvích průmyslu.

Pracovní náplň:

 • spolupráce při návrhu technických řešení robotických pracovišť
 • řízení projektů
 • koordinace komunikace mezi projekcí, výrobou a programátory
 • jednání s dodavateli materiálu a automatizačních komponent
 • zajištění technické podpory a poradenství

 Požadavky:

 • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v elektrotechnickém/technickém oboru
 • zkušenosti s řízením projektů
 • modelování ve 3D a 2D kreslení v A-CAD výhodou
 • dobrá orientace v oblasti průmyslové automatizace / robotiky
 • samostatnost a zodpovědnost, časová flexibilita, ochota cestovat, proaktivní přístup a komunikativnost 

Nabízíme:

 • zajímavou práci pro společnost v perspektivním oboru
 • motivující platové ohodnocení
 • vstřícný a přátelský kolektiv s příjemnou firemní kulturou
 • příspěvek na stravování, pružnou pracovní dobu
 • další rozvoj dovedností a účast na školeních

Nástup: dle dohody (možno ihned)

Čítať viac
27

09

2022

MSV Brno 2022 - roboty v hlavní roli

Po 2 leté pauze se opět účastníme MSV Brno, tentokrát přímo na stánku našeho partnera společnosti FANUC Czech. Stánek určitě nepřehlédnete v hale P. Připravili jsme 2 robotizované aplikace, pick&place s delta robotem a kamerovým systémem a dále kompaktní řešení paletizace s využitím kolaborativního robotu FANUC CRX. Těšíme se, že se potkáme v Brně!

05

12

2020

Robotická aplikace potisku plastových výrobků

Další realizovanou robotickou aplikací dodanou v září toho roku je robotická obsluha potiskového v plastikářské výrobě. Jedná se o robotické základní plastových výlisků do potiskového stroje (technologie Tampoprint). Robot odebere z dopravníkového zásobníku čtyři výrobky najednou, přejede k potisku a postupným pohybem aplikuje potisk z obou stran výrobku. Následně odloží výrobky na výstupní dopravník. Celková zásoba výroby je až 450 ks, což umožnuje operátorovi dostatečný čas pro obsluhu další technologie. Pracoviště do budoucna umožnuje rozšíření o další produkty díky univerzálním zakládacím dopravníkům. Primárním cílem bylo ušetřit čas pracovníků, kteří nyní mohou vykonávat jinou, méně monotónní práci s větší přidanou hodnotou. Celý projekt od prvního návrhu, výrobu, montáž a dodání trval 10 týdnů.

04

11

2020

Robotická aplikace etiket pro automotive díly

Poslední měsíce byly pracovně velice plodné a i přes nepříznivou koronavirovou situaci jsme dodali několik robotických projektů se kterými vás postupně seznámíme. Začneme robotickou buňkou pro aplikaci etiket QR kódu na ramena náprav osobních automobilů pro značky Nissan a Renault. Robotické pracoviště je situováno u automatické linky na odmaštění ramen pro předchozích operacích obrábění. Robot spolupracuje s linkou na odmaštění ramen,  tiskárnou QR kódu a systémem výstupních dopravníků. Takt pracoviště pracuje 14s na aplikaci etiket a odebrání ramena pro další operace. Dodávka pracoviště byla rozdělena na dvě etapy. V první se instaloval robot s aplikací etiket ve druhé etapě systém výstupního dopravníku s upínkou pro odběr ramen.

27

02

2020

Ohlédnutí za rokem 2019

Rok 2019 byl pro nás úspěšným rokem, narostl počet zaměstnanců, počet realizovaných projektů, počet instalovaných robotů a počet zákazníků. Dodali jsme roboty pro obsluhu obráběcích strojů a podíleli se na integraci robotů pro paletizaci různých typů produktů. Zajímavostí byla integrace kolaborativních robotů FANUC CR15iA pro významného výrobce auto světel. Získali jsme nové zkušenosti a těšíme se co přinese rok 2020. Všem našich zákazníkům a obchodním partnerům děkujeme za spolupráci.

15

02

2020

Vystavovali jsme na MSV Brno 2019 - Balicí linka " Packaging Live "

Již potřetí jsme se v rámci strojírenského veletrhu Brno 2019 zúčastnili projektu Packaging Live. Do linky jsme instalovali kolaborativní robot FANUC CR-7iA/L pro vkládání produktů do krabice a paletizační robot FANUC M410iC/185 na paletizaci krabic. Zájem výrobních firem o robotizaci je stále každý rok větší a větší....

09

12

2018

Dokončili jsme projekt integrace robotu k CNC obráběcímu stroji

V listopadu jsme dokončili integraci robotu FANUC LR-Mate200iD k obráběcímu stroji FANUC Robodrill. Robot zakládá polotovary do stroje a odebírá obrobené kusy. Pro zásobu dílů je použit gravitační zásobník. Robot komunikuje se strojem přes rozhraní FL-NET které umožnujeme plné ovládání robotu z CNC stroje a také naopak. Pracoviště bude sloužit pro výukové účely na střední škole strojírenské a elektrotechnické v Brně.

02

10

2018

Vystavujeme na MSV Brno 2018

Naše společnost je součástí projektu Packaging Live kde prezentují technologické firmy svá řešení pro balení a paletizaci produktů. V balicí lince uvidíte tři FANUC roboty protřídění, vkládání do krabic a paletizaci. Navštivte nás v pavilonu A2.

02

10

2018

Pracovní přiležitost – Programátor robotů

Do našeho týmu hledáme programátora robotů.
Máte zkušenosti s programováním robotů nebo PLC automatů a chcete pracovat na různorodých robotických projektech, tak nás kontaktujte.
Nabízíme práci v dynamické společnosti a zajímavé finanční ohodnocení.
Kontakt: +420 601 568 268

Klimasoft Robotics - loading